Na sprzedaż działka budowlana 3677 m² w malowniczej okolicy
Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3677 m², położoną zaledwie 2 km od popularnych Kamiennych Kręgów w Węsiorach oraz Długiego Jeziora, w otoczeniu pięknej przyrody. Idealna lokalizacja dla osób szukających spokojnego miejsca na budowę domu w bliskiej odległości od atrakcji turystycznych.
Atuty działki:
- Wydane bezterminowe warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.
- Brak sąsiedztwa w promieniu 250 m, co zapewnia ciszę i prywatność.
- Prąd oraz wodociąg w odległości około 300 m (wymaga doprowadzenia).
- Możliwość wykopania własnego ujęcia wody.
- Bliskość jeziora oraz kamiennych kręgów - tylko 2 km od nieruchomości.
Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealna dla osób ceniących kontakt z naturą i szukających miejsca na budowę swojego wymarzonego domu. Teren jest dobrze skomunikowany i zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych punktów w regionie.
Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na prezentację działki!
Jeśli rozważają Państwo zakup nieruchomości z pomocą kredytu my również pomagamy go uzyskać !!!
KONTAKT
Filip Środecki
Tel. 662-035-771
filips@nieruchomosci-apartament.pl
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Działka w okolicy lasów i jezior!!
lokalizacja: Węsiory
255 000,00 PLN
69,35 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Działka
- Lokalizacja: Węsiory
- Powierzchnia:3 677 m2
- Numer oferty: 508957
- Cena: 255 000,00 PLN
- Cena za m2: 69,35 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT