DZIAŁKA BUDOWLANA ZIELONCZYN !! 6100M2 !!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
295 000 PLN, Pow. 6 100 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
6 100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zielonczyn
Numer oferty:
468401
Cena za m2:
48.36 PLN
KONTAKT 696-909-402

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6100m2 w miejscowości Zielonczyn. Działka znajduje się przy drodze gminnej, w której są media prąd i woda. Działka jest ma uboczu z dala od sąsiadów co daje duży spokój i prywatność. W pobliżu również stacja kolejowa w Zielonczynie

W Zielonczynie występuję Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego !!

zaledwie 23min do Bydgoszczy, 16min do Nakła nad Notecią, 30min do Szubina


Zapraszam na prezentacje

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail