Działka inwestycyjna z potencjałem!

lokalizacja: Żnin

720 000 PLN

106 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferta biura 
Apartament-Nieruchomości
Wiktor tel. 533 990 544

Na sprzedaż teren inwestycyjny w Żninie o powierzchni 6805 mkw.
Działka znajduje się przy drodze asfaltowej w której są media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.
Według MPZP teren przeznaczony na działalność handlową, usługową, produkcyjną. Lokalizacja oraz przeznaczenie terenu idealne dla przyszłych inwestorów. 

Zapraszam na prezentację
Apartament-Nieruchomości
Wiktor tel. 533 990 544

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

WIKTOR NOWACKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.