pod działalność gospodarczą, blisko Bydgoszczy

lokalizacja: Gutowo

1 495 000 PLN

2 931 PLN / m2

Opis nieruchomości

kontakt:
Małgorzata Łapńska-Kemnitz
797 231 125


Mam przyjemność przedstawić nieruchomość o pow. ok 500 m kw. położoną  w miejscowości Gutowo w gminie Zła Wieś Wielka  na działce o pow. 1360 m kw.
Obecne zastosowanie budynku to stajnia, jednak dzięki wysokiemu strychowi (ok.3,40 m) można go przerobić na mieszkanie wraz z częścią produkcyjną. Kolejna możliwość, to przekształcenie obiektu w nowoczesną nieruchomośc typu stodoła i utworzenie ośrodka agroturystycznego.

Możliwość dokupienia jednej lub większej ilości działek w obrębie prezentowanej nieruchomości, cena działki 80 000 zł.


W skład nieruchomości wchodzi:

- stajnia o pow. ok. 220 m kw.
- część, w której znajdują się 4 pomieszczenia gospodarcze oraz dwa garaże łączna pow. ok 100 m kw.
-  wysoki strych o pow. ok 200 m kw.

Budynek znajduje się w malowniczym miejscu otoczonym zielenią, a jednocześnie blisko Torunia oraz Bydgoszczy ok. 15 min. drogi samochodem.

Polecam i zapraszam na prezentację.


Cena do negocjacji


kontakt:
Małgorzata Łapńska-Kemnitz
797 231 125

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MAŁGORZATA ŁAPIŃSKA-KEMNITZ
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.