Lokal handlowo-usługowy w Wągrowcu

lokalizacja: Wągrowiec

569 000 PLN

1 203 PLN / m2

Opis nieruchomości

Tylko w naszym biurze !
Oferta na wyłączność:
Apartament Nieruchomości
Krzysztof Nowicki
Tel. 576 440 755

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 mkw. usytuowany na gruncie wielkości 473 mkw. w Wągrowcu.
Budynek jest zlokalizowany w atrakcyjnej i ruchliwej części miasta, ocieplony styropianem, ogrzewanie gazowe, pozostałe media miejskie.
Jest też zamontowana klimatyzacja z funkcją grzewczą .
W skład budynku wchodzą trzy pomieszczenia z odrębnymi drzwiami wejściowymi, istnieje też możliwość połączenia tych pomieszczeń w jedną dużą powierzchnię.
Nieruchomość zlokalizowana jest tuż przy drodze asfaltowej, posiada własne miejsca parkingowe.
Idealnie nadaje się pod wiele form działalności typu: sklep, usługi, biuro, gabinet lekarski, gastronomia, bądź też do dalszego wynajmu.
TO IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ BIZNES !

Zapraszam na prezentację 
Apartament Nieruchomości
Krzysztof tel. 576 440 755

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

KRZYSZTOF NOWACKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.