3 budynki Produkcyjno-magazynowe/działka 7919m2

lokalizacja: Wilków, Dworcowa

2 130 000 PLN

499 PLN / m2

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"
Jan Kawiak te. 720 860
700

Do sprzedania zespół trzech budynków użytkowych o powierzchni 4269 m2.
Budynki tworzą zwartą zabudowę w kształcie litery "U" i położone są na działce o powierzchni 7 919m2.
Opis budynków:
-
budynek dwukondygnacyjny "A", podpiwniczony około 75%, stanowi prawe ramię zespołu. W budynku znajdują się pomieszczenia produkcyjne, pomieszczenia biurowe na części parteru i na całej kondygnacji piętra oraz halę wielofunkcyjną  (produkcja- magazyn) o wysokości dwóch kondygnacji.

- budynek dwukondygnacyjny " B ", podpiwniczony częściowo w ok. 10%, stanowi lewe ramię zespołu. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe na części parteru i pietra oraz pomieszczenia produkcyjne i pomocnicze oraz dwie hale produkcyjno - magazynowe. Do bryły budynku przylega dobudówka parterowa, mieszcząca pomieszczenia produkcyjne, pomocnicze i mniejszą halę.

- budynek dwukondygnacyjny " C ", podpiwniczony w ok. 30%, stanowiący łącznik między ramionami, mieszczący pomieszczenia produkcyjne i pomocnicze na parterze oraz jedną halę wielofunkcyjną o wysokości dwóch kondygnacji.
Na piętrze budynku znajdują się pomieszczenia biurowe.
Budynek wybudowany w 1940 roku. Był częścią dawnej kopalni " LENA "
Zainteresowanych zapraszam na prezentację.

Jan Kawiak/ opiekun oferty
te. 720 860 700
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

JAN KAWIAK
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.