Tylko u nas! Atrakcyjna nieruchomość komercyjna!!!

lokalizacja: Złotów

2 100 000 PLN

2 386 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 2020 mkw z zabudową mieszkalno - usługową o powierzchni 880 mkw z dużym potencjałem położoną w centrum miejscowości Złotów wśród jezior i pięknych terenów w województwie wielkopolskim.

Inwestycja daje możliwości zagospodarowania według własnych potrzeb zarówno mieszkalno jak i usługowych pod różnorodną działalność gospodarczą.

W skład nieruchomości wchodzą m.in.
Budynek główny około 230 mkw, piętrowy, podpiwniczony obecnie na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe oraz sklep - hurtownia, na piętrze duże przestronne mieszkanie trzypokojowe, a w piwnicy mieści się kotłownia.
Budynek parterowy - hale magazynowe.
Budynek na wysokim parterze, podpiwniczony z garażem o możliwościach stworzenia kolejnego mieszkania lub pomieszczeń do działalności gospodarczej o powierzchni około 200 mkw.
Dodatkowy budynek - hala magazynowa.

Powierzchnia wszystkich hal magazynowych około 446 mkw.
Powierzchnia placów utwardzonych około 454 mkw. Dużo miejsca dla samochodów, możliwość wjazdu również dla pojazdów ciężarowych.

Na nieruchomości znajdują się sieci uzbrojenia:
- elektryczna + siła
- wodociągowa
- kanalizacyjna

Polecam i serdecznie zapraszam na prezentację!

Kontakt do agenta nieruchomości:
Piotr Balbuza
Tel: 797-231-329

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BALBUZA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.