Lokal użytkowy 114m2 w centrum Pelplina

Lokal użytkowy na wynajem
5 500 PLN , Pow. 114 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
114 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Pelplin , Mickiewicza
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
145075
Cena za m2:
48 PLN
533 850 700
NA WYNAJEM!

Lokal użytkowy o powierzchni 114m2 znajdujący się w samym centrum Pelplina na parterze zadbanej kamienicy. W skład lokalu wchodzą:
- pomieszczenie główne
- gabinet
- pokój socjalny z kuchnią
- łazienka z wc

W lokalu mieściła się placówka Banku, dlatego pozostałe umeblowanie oraz system alarmów można wykorzystać pod podobną działalność. Ściany oddzielające pomieszczenia, są w większości ścianami działowymi, co pozwala na zmianę układu pomieszczeń wedle pomysłu. W zależności od potrzeb najemcy, jest możliwość utworzenia wejścia do lokalu od strony podwórza. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, w obiekcie znajduje się również klimatyzacja a na podwórzu dostępne są 3 miejsca parkingowe dla pracowników bądź klientów oraz miejsca parkingowe ogólnodostępne przy ulicy. Dodatkowym atutem jest również podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Lokal idealnie sprawdzi się również pod działalności takie jak biuro rachunkowe, kancelaria notarialna, ubezpieczalnia lub przy odpowiednim przystosowaniu, pod gabinet fizjoterapeutyczny, prywatną praktykę lekarską lub lecznicę dla zwierząt, która przysłużyłaby się lokalnej społeczności.

LOKALIZACJA
Lokal położony jest na jednej z głównych ulic Pelplina - ulicy Adama Mickiewicza, na przeciwko lokalu znajduje się Galeria Cukrownia, na prawo od wejścia do lokalu jest bankomat, który jest często odwiedzany przez mieszkańców i przyjezdnych. 
Najważniejsze obiekty w mieście znajdują się w odległości:
- placówka pocztowa 70 m.;
- urząd miasta 350 m.;
- dworzec PKP/PKS 450 m

Serdecznie zapraszamy na prezentację lokalu!
533 850 700
Roksana Polacka
Nieruchomości ApartamentKontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail