Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.
Mieszkanie znajduje się na niskim parterze na terenie ogrodzonym z możliwością korzystania z wspólnego ogrodu.
Pomieszczenia to: przestronny pokój z aneksem kuchennym umeblowanym i wyposażonym w sprzęt AGD, łazienka z WC, przedpokój.
Dzięki lokalizacji oferta jest bardzo dobra dla klienta poszukującego mieszkania na wynajem.
Polecam i zapraszam na prezentację Ewa Schulz tel. 696 222 281
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
INWESTYCYJNA OKAZJA!!! KAWALERKA W CENTRUM
lokalizacja: Bydgoszcz, Wileńska
260 000,00 PLN
7 222,22 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Bydgoszcz Centrum, Wileńska
- Powierzchnia:36 m2
- Liczba pokoi: 1
- Rok budowy: 1950
- Piętro: 0 z 3
- Numer oferty: 954428
- Cena: 260 000,00 PLN
- Cena za m2: 7 222,22 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT