ZEWNĘTRZNE BIURO DEWELOPERA

lokalizacja: Bydgoszcz, Grunwaldzka

373 577 PLN

9 554 PLN / m2

Opis nieruchomości

Aneta 537 001 255

ZEWNĘTRZE BIURO DEWELOPERA

PROWIZJA  0 %
Inwestycja w Centrum Miasta.
Polecam luksusowy apartament, niepowtarzalna lokalizacja w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.
Spacerem 10 minut na Wyspę Młyńską i Stary Rynek. W  pobliżu C.H. Rondo, Multikino.

System inteligentnego sterowania mieszkaniem FIBARO umożliwiający m.in. zdalne sterowanie ogrzewaniem oraz roletami okiennymi. Ogrzewanie podłogowe dla komfortu i swobody aranżacji pomieszczeń nieograniczonej umieszczeniem grzejnika.
Komórki lokatorskie, miejsca postojowe.
Ogródki na parterze!
Wideodomofony, panoramiczne okna trzyszybowe z roletami.

W inwestycji znajduje się hala garażowa dla mieszkańców osiedla.
Zapraszam na prezentację.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ANETA RING
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.