Dwupoziomowe mieszkanie w Charzykowie nad jeziorem

lokalizacja: Charzykowy

520 000 PLN

5 863 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt: Klaudia Knitter
E-mail: klaudiak@nieruchomosci-apartament.pl
Tel. +48 533 866 630

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na Drugim Piętrze o powierzchni 88,69m2 . Mieszkanie znajduje się w nadjeziornej miejscowości Charzykowy .

W mieszkaniu znajduję się :
- korytarz
- pokój
- kuchnia
- łazienka
- salon
Antresola :
-pokój
-toaleta 

Dodatkowym atutem są dwa balkony z pięknym widokiem na tereny zielone 
i duża piwnica o powierzchni 9 m2

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !
KLAUDIA KNITTER
Klaudia@nieruchomosci-apartament.pl
+48 533866630


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

KLAUDIA KNITTER
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.