Tylko w naszym biurze, 2 pokoje do wprowadzenia

lokalizacja: Nakło nad Notecią

350 000,00 PLN

5 722,69 PLN

Opis nieruchomości

Przestronne, umeblowane do wprowadzenia od zaraz.

Tylko w naszym biurze, przestronne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku na Os. Kazimierza Wielkiego. 

Czyste, zadbane i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 mkw.(powierzchnia całkowita, wraz z powierzchnią piwnicy - 61,16 mkw.), gotowe do wprowadzenia - bez żadnych nakładów finansowych.
Mieszkanie pierwotnie składało się  z trzech pokoi,

- Obecnie kuchnia powiększona kosztem najmniejszego pokoju i można cieszyć się przestronną kuchnią z  jadalnią.

- Duży pokój z wyjściem na słoneczny balkon.

- Duża ustawna sypialnia.

- Wyposażona kuchnia z jadalnią 

- Łazienka z WC

- Przestronny korytarz z zabudowaną dużą szafą

Do mieszkania przynależy piwnica.

Mili i życzliwi sąsiedzi.

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji - blisko szkoła podstawowa, sklepy, przychodnia,  apteka, basen. Dużo miejsc postojowych w pobliżu budynku.

Mieszkanie bez wad prawnych, bez obciążeń, zadłużeń i roszczeń osób trzecich.

Gotowe do sprzedaży.

Idealne dla młodych małżeństw, singli lub osób szukających mieszkania na start!
Możliwość wprowadzenia od zaraz.

To naprawdę dobra oferta!

Zapraszam na prezentację

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYCJA ŁOBODZIŃSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.