INWESTYCJA - bezczynszowe mieszkanie w kamienicy

lokalizacja: Nakło nad Notecią

139 000 PLN

3 550 PLN / m2

Opis nieruchomości

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie w historycznej kamienicy. Wnętrze tego miejsca czeka na wyrażenie Twojej kreatywności.

To niewielkie mieszkanie składa się z jednego pokoju, łazienki, kuchni, małej komórki mogącej stanowić spiżarnię oraz korytarza. Powierzchnia całkowita to 39m2. Obecnie ściany są gołe i białe, a to idealna okazja przy której można wykreować wymarzone wnętrze. Nieruchomość posiada nowe drzwi oraz okna, co stanowi solidną podstawę dla przyszłych inwestycji. Ogrzewanie na ten moment stanowi piec kaflowy, natomiast jest przygotowane miejsce na piec gazowy. Wentylacja.

Budynek kamienicy posiada nowy komin oraz aktualne przeglądy budowalne. Dostępna jest opinia budowlana. 

Mieszkanie usytuowane jest na cichej i spokojnej ulicy, około 300 metrów od centrum.

Podatek od nieruchomości w przypadku tego mieszkania wynosi zaledwie 100 złotych rocznie.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w przypadku wszelkich pytań i aby umówić się na bezpłatną prezentację.

Małgorzata Kozera
Nieruchomości Apartament
573092536 Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MAŁGORZATA KAZERA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.