MIESZKANIE W SAMYM CENTRUM WROCŁAWIA

lokalizacja: Wrocław, Komuny Paryskiej

420 468 PLN

14 800 PLN / m2

Opis nieruchomości

Opiekun Oferty:
Kamil
Tel: 530-140-800

BEZ PODATKU PCC!!!
BEZ PROWIZJI !!!

Proponuję sprzedaż Kawalerki w samym centrum Wrocławia 
Dostępnych zostało już tylko kilka mieszkań!!!

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z windą z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, gdzie dojedziesz bezpośrednio w każdy zakątek miasta. W bliskim sąsiedztwie znajduję się dworzec główny, jak również większość szkół wyższych. Wrocławski rynek oddalony jest o około 1,5km czyli około 15-20 min pieszo. Pomimo usytuowania inwestycji w centrum okolica jest cicha i spokojna.

Mieszkanie (26,79 m2) wyposażone jest:


  • salon z aneksem (23.79 m2)

  • łazienka  (4.13 m2)Możliwość dokupienia miejsca parkingowego jak również komórki lokatorskiej.

Zdecydowanie polecam i czekam na Twój kontakt.
Kamil
Tel: 530-140-800

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

KAMIL MALIŃSKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.