Kwatery na Wynajem

lokalizacja: Tczew

1 000,00 PLN

66,67 PLN

Opis nieruchomości

Kwatery pracownicze na wynajem - Tczew, ul. Plac Hallera

Oferuję kwatery pracownicze w centrum Tczewa, przy ul. Plac Hallera.
Idealne miejsce dla firm poszukujących noclegu dla swoich pracowników.

Cena: 1000 zł od osoby miesięcznie
W cenie zawarte są wszystkie opłaty: woda, prąd, ogrzewanie.

Lokalizacja:
Ścisłe centrum Tczewa - bardzo blisko komunikacji miejskiej oraz dworca PKP.
Dodatkowo w Tczewie obowiązuje darmowa komunikacja autobusowa.

Warunki:


  1. W pełni umeblowane pokoje

  2. Dostęp do kuchni i łazienki

  3. Spokojna, dogodna lokalizacja

Kontakt: Oskar Szwamber
Tel. 728 757 125

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYCJA TOMASZEWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.