2-pokojowe mieszkanie na wynajem od zaraz

lokalizacja: Tczew

1 100 PLN

26 PLN / m2

Opis nieruchomości

Roksana Polacka
533 850 700

NA WYNAJEM

Dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze budynku przy ul. Wybickiego w Tczewie o powierzchni użytkowej 31,87m2, mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju z WC oraz przynależnej piwnicy (11,2m2).  


Ze względu na udogodnienie pod budynkiem - podjazd przy wejściu na klatkę, mieszkanie dobrze sprawdziłoby się dla osób starszych, niepełnosprawnych lub pod działalność gospodarczą - małe biuro, czy prywatny gabinet terapeutyczny. 

Opłaty do wspólnoty wynoszą ok. 415zł/msc, kaucja w wysokości jednokrotności czynszu tj. 1100zł.
Mieszkanie znajduje się w cichym miejscu z dala od ruchliwej ulicy. 

W niedalekiej okolicy znajduje się Lidl, sklepy spożywcze, przystanek, przychodnie, szpital, szkoła podstawowa i przystanek autobusowy.

Po więcej informacji, zapraszam do kontaktu - 533-850-700.
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ROKSANA POLACKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.