Wrocław

Wrocław-Krzyki

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
1 030 000 PLN
Powierzchnia
144,40 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
400 PLN
Dostępne od
2019-10-23
Numer oferty
2103/7406/OMS

Description of property

Witam,
Mam do zaoferowania bardzo przestronne, wyjątkowe, w pełni wyposażone dwuczęściowe mieszkanie z wielkim potencjałem do zagospodarowania na wszelkie sposoby pod swoje potrzeby.
Możliwość zamieszkania przez dwie rodziny, stworzenia niezależnego miejsca pracy, dostosowania do stworzenia Hostelu i wiele innych pomysłów które dzięki swej wyjątkowej przestrzeni możemy zaaranżować, więc jest to bardzo korzystna oferta inwestycyjna.

Lokalizacja jest niezwykle sprzyjająca atrakcyjności mieszkania, mieści się w samym sercu centrum, gdzie mamy doskonały dostęp do wszystkich części miasta, bardzo dobrze rozbudowaną komunikację miejską, dostęp do wszystkich punktów użytku publicznego i wszystkiego czego dusza zapragnie.

Niezwykłą zaletą jest również plan rewitalizacji wszystkich kamienic co w rezultacie daje niesamowity efekt wizualny. Odnowione będą również klatki schodowe a co najważniejsze będzie stworzona winda co zapewnia już stu procentowy komfort i prestiż. Przewidywany termin końca remontów jest wyznaczony na koniec 2020roku.

Cena Podlega negocjacji.


Gorąco zachęcam do prezentacji.

Map

Contact

ANETTA RING

ANETTA RING

DYREKTOR ODDZIAŁU, DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
696909401
Email:
anettar@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.