Wrocław

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
286 800 PLN
Powierzchnia
47,87 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2020
Numer oferty
2396/7406/OMS

Description of property

Aneta 690909401

Mieszkanie w nowym bloku z widokiem na staw !!!
Wyjątkowa propozycja dla wymagających.
Maślice to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Wrocławia.Ciche, zielone otoczenie dające odpoczynek od zgiełku miasta.Wymarzono miejsce dla rodzin .Sąsiedztwo Lasu Rędzińskiego i Pilczyckiego. Malownicze tereny nad Odrą i Ślęzą dające możliwość aktywnego wypoczynku. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe.Możliwość obcowania z przyrodą nie wyjeżdżając z miasta.Wszystko to sprawia, że jest to miejsce bardzo chętnie wybierane przez osoby cenące bliskość przyrody i konfort szybkiego dojazdu do Centrum.Bardzo dynamicznie rozwijające się nowoczesne osiedle.W pobliżu sklepy, szkoły, apteki, punkty usługowe.
Proponuję mieszkania w niespotykanym położeniu nad brzegem stawu, w otoczeniu zieleni!
Mieszkania od 50-70m2 z widokiem na staw, antresolą lub własnym ogródkiem.Gotowe do użytkowania od maja 2020 roku.Kameralne osiedle w wysokim standardzie wykończenia.
Projekt każdego mieszkania został starannie dopracowany aby zapewnić funkcjonalność, duży konfort użytkowania powierzchni.
Wygodny dojazd do Centrum,autostrady A 8.
Zapraszam na prezentację.

Map

Contact

ANETTA RING

ANETTA RING

DYREKTOR ODDZIAŁU, DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
696909401
Email:
anettar@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.