Wrocław

Wrocław-Śródmieście, Grunwaldzka

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
780 000 PLN
Cena za m2
8 210,53 PLN
Powierzchnia
95 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1910
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
580 PLN
Dostępne od
2020-02-11
Numer oferty
2858/7406/OMS

Description of property

Polecam do sprzedania, piękne, przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 95m2. Położone w secesyjnej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej we Wrocławiu (dzielnica Śródmieście). Nieruchomość usytuowana w doskonałym miejscu; w objęciach parku Szczytnickiego i Odry a z drugiej strony Placu Grunwaldzkiego (galeria Grunwaldzka). Bliskość Rynku ( zaledwie kilka przystanków tramwajem w prostej linii),sklepów, uczelni ( Akademia Medyczna, Politechnika i Uniwersytet Przyrodniczy) oraz restauracji, szkół i przedszkoli.
Mieszkanie składa się z 3 pokoi, odpowiednio salon 30m2, w tym garderoba i weranda na stronę południowo zachodnią, pokoju 20m2 na stronę południową i pokoju 20m2 na stronę południowo zachodnią z balkonem , osobnej, jasnej kuchni 12m2 z dużym oknem na stronę zachodnią , łazienki z oknem 3m2, WC z oknem 1,30m2, przedpokoju 11m2. Do mieszkania przynależą 2 piwnice na poziomie 0 w kamienicy. W mieszkaniu zachowane są oryginalne, secesyjne stiuki i gzymsy gipsowe na ścianach i sufitach oraz drzwi dwuskrzydłowe między pokojami i w hallu. Obecne ogrzewanie to piec CO i bojler podgrzewający ciepłą wodę w miesiącach letnich. Przeprowadzono 5 lat temu częściowy remont podczas którego wymieniono okna na PCV, piony kanalizacyjne, instalację gazową na miedzianą, instalację kanalizacyjną w kuchni i w łazience oraz instalację elektryczną w salonie , kuchni, łazience i w WC.
Opłaty stałe na miesiąc przy 3 osobach bez opłat licznikowych to ok. 590zł w tym fundusz remontowy. Stan prawny nieruchomości - pełna własność wraz z gruntem ( wieczyste użytkowanie), KW bez obciążeń. Nieruchomość zarządzana przez Wspólnotę Mieszkaniową. Mieszkanie z ogromnym potencjałem .Bardzo słoneczne i ciepłe. Lokalizacja bardzo atrakcyjna. Zapraszam 504268574 Agnieszka

Other information

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Map

Contact

AGNIESZKA BEUCH

AGNIESZKA BEUCH

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
504268574
Email:
agnieszkab@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.