Brzeg Dolny

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
410 000 PLN
Powierzchnia
119,40 m2
Powierzchnia działki
716 m2
Liczba pokoi
3
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
569/7406/ODS

Description of property

Witam,
Gorąco zapraszam na prezentację domu wolnostojącego , parterowego w Brzegu Dolnym.
Izabella nr.lic.25290 tel.570097070
"Apartament Nieruchomości".

Do sprzedania dom wolnostojący o całkowitej powierzchni użytkowej 119,4m2 na działce 7,16 ara. Na powierzchnie składa się część mieszkalna oraz wbudowany garaż, układ jak na załączonym rzucie przyziemia.

Budynek w fantastycznej lokalizacji. Z jednej strony bliskość obwodnicy powoduje, że do Wrocławia dojazd zajmuje 20min, z drugiej strony najbliższa okolica wraz z drogami dojazdowymi jest już zagospodarowana.
Budynek w trakcie budowy, z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz czynnym, opłaconym aż do odbioru, lokalnym kierownikiem budowy.
Do budynku doprowadzone są media: prąd, kanalizacja, woda.
W najbliższej okolicy znajduje się sieć gazowa do której nie będzie problemu z uzyskaniem warunków na wpięcie.

Budynek wznoszony w technologii tradycyjnej, fundamenty żelbetowe, ściany działowe oraz nośne z gazobetonu, strop drewniany, dach wielospadowy z tradycyjną więźbą pokryty dachówką falistą ceramiczną.
W budynku wykonane są instalacje elektryczne oraz kanalizacyjne, na ścianach położone są tynki gipsowe. Sufity pokryte płytami G-K wymagającymi wyłącznie szpachlowania.
Zakupiony został wysokiej jakości styropian na posadzki oraz wykonanie elewacji, który ze składowany jest wewnątrz budynku.

Ciepłe okna na profilach Veka wraz z mechanicznymi roletami. Drzwi wejściowe zakupione, czekają zabezpieczone na osadzenie.

Od początku przewidywane było ogrzewanie gazowe z kondensacyjnego pieca dwufunkcyjnego współpracujące z ogrzewaniem podłogowym. Wybudowany jest również komin przeznaczony pod kominek.

Poddasze wg. projektu było nieużytkowe, natomiast jest tam potencjał na 3 pełnowymiarowe pokoje.

Other information

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

Map

Contact

Izabella Paprocka

Izabella Paprocka

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
570097070
Email:
monikad@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.