Wrocław

Wrocław-Fabryczna, Władysława Czaplińskiego

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
1 280 000 PLN
Powierzchnia
137,95 m2
Powierzchnia działki
932 m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2017
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Dostępne od
2020-02-01
Numer oferty
646/7406/ODS

Description of property

Polecam dom na prestiżowym osiedlu pod lasem mokrzańskim- Osiedle Malownicze, zabudowa w ostatniej linii tuż pod lasem. Osiedle o doskonałej infrastrukturze, ścieżki rowerowe, chodniki, oświetlone i bezpieczne.

Oddany w 04.2017, o powierzchni 137,95m2, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Drewniana stolarka, rekuperacja, piec z zasobnikiem wody, rolety zewnętrzne w każdym pokoju sterowane pilotem, instalacja alarmowa. Działka 932 m2, obsadzona trawą, kostka brukowa wokół domu, taras, ogrodzona, brama wjazdowa na pilota.

Podłogi drewniane i schody w całym domu z drewna egzotycznego doussie. Podłogi w łazienkach, oraz garażu wykonane z drewna egzotycznego teak (wzór jachtowy). Dolna łazienka wykonana w marmurze w slabach, górna również, a w tej brodzik wykonany z drewna teak z odpływem w ścianie. Kominek z rozprowadzeniem ciepła do wszystkich pokoi wykonany z marmuru Calacatta Gold. Kuchnia wykonana na zamówienie (blat marmurowy Calacatta, taki jak na kominku, w trakcie realizacji). We wszystkich pomieszczeniach wykonana sztukateria, ściany pomalowane najwyższej jakości farbami. Wszystkie szafy będą zabudowane (w trakcie realizacji zamówienie).

Cena domu 1 280 000 w stanie jak na zdjęciach ( z wykonanymi zabudowami szaf, oraz w łazience górnej, schodami doussie, blatem marmurowym w kuchni, oraz grzejnikami w toaletach i listwami przypodłogowymi).

Istnieje możliwość zakupu domu pod klucz wykonanego zgodnie z projektem architekta tj; sprzęt do kuchni, drzwi, lampy, biały montaż etc. Zainteresowanym osobą po spotkaniu na inwestycji, mogę przedstawić projekty.

Jeśli szukacie Państwo domu wykonanego z największą dbałością o jakość, najwyższej jakości materiałów- zapraszamy na prezentację.

Other information

  • Materiał: Silikat
  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: Drewniane (nowy typ)
  • Alarm: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska

Map

Contact

AGNIESZKA BEUCH

AGNIESZKA BEUCH

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
504268574
Email:
agnieszkab@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.