Władysławowo

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
650 000 PLN
Powierzchnia
162 m2
Powierzchnia działki
697 m2
Liczba pokoi
12
Rok budowy
2001
Rynek
Wtórny
Numer oferty
523/7406/ODS

Description of property

GOTOWY BIZNES NAD MORZEM


Oferujemy na sprzedaż nieruchomość, na którą składa się działka o powierzchni 697m2, trzy domki drewniane, każdy o powierzchni 54m2 wraz z tarasem. W każdym domku są 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienką. Dodatkowo na działce są: domek holenderski, pomieszczenie gospodarcze, mały plac zabaw dla dzieci. Nieruchomość znajduje się we Władysławowie-Chłapowie przy ul. Gościnnej. Działka ma służebność drogi, dla sąsiada z tyłu. W linii prostej działka znajduje się niecałe 700m od morza, w bardzo cichej i spokojnej okolicy jak na warunki kurortu nadmorskiego. Domki są w dobrym stanie technicznym, zadbanym i poddawane regularnym renowacjom. Mają pełne wyposażenie agd, rtv, od sztućcy po ekspresy do kawy, które pozostają w cenie.

Nieruchomość przeznaczona jest na wynajem wakacyjny i w okresie od czerwca do początku września ma prawie całkowite obłożenie. Jest to gotowy pomysł na biznes. Kupujący oprócz nieruchomości otrzyma dostęp do dwóch stron internetowych "domkichlapowo" i "filipek.letnik", z liczną bazą pozytywnych opinii. Jest to dochodowy interes, który wygeneruje przychód na obsługę kredytu bankowego i zysk, dla właściciela. Bardzo dużym plusem jest fakt, że od początku każdego roku zaczyna generować przychody ponieważ przy każdej rezerwacji przyjmowane było 30% zaliczki, a w okresie wakacyjnym przyjmowane są pozostałe opłaty. Tak naprawdę przychód nie jest generowany w okresie od września do grudnia, mimo, że działalność powadzi się przez 3 miesiące – tzn istnieje możliwość wynajmowania w pozostałych okresach bo domki są ocieplone, nie mniej tego nie praktykowaliśmy. Wysokie obłożenie było realizowane rok w rok od 2001 roku bez angażowania portali typu booking, airbnd, co pewnie jest dodatkową szansą na zwiększenie przychodów. Decyzja o sprzedaży jest podyktowana wyłącznie stanem zdrowia osoby, która od 18 lat z powodzeniem prowadziła wynajem, która na co dzień mieszka na południu Polski, a w okresie wakacji zajmowała się obsługą wynajmu. Jest to bardzo dobry biznes dla osób niepracujących w okresach wakacyjnych np. nauczycieli.

Other information

  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska

Map

Contact

MAGDALENA PUZIAK

MAGDALENA PUZIAK

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
508332465
Email:
magdalenap@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.