Jakuszowa

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
4 000 000 PLN
Powierzchnia
1 800 m2
Powierzchnia użytkowa
1 200 m2
Powierzchnia działki
1 200 m2
Liczba pokoi
15
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Numer oferty
686/7406/ODS

Description of property

Aneta 696909401

Pałac z początku XX w .Niezwykła nieruchomość dla osób szukających miejsca z bogatą przeszłością historyczną.

W dużej części odrestaurowany z zachowaniem historycznego charakteru. Przepiękne wnętrza odtworzone z ogromną dokładnością i estetyką.Miejsce z bogatą przeszłością historyczną przeniesione w współczesne czasy.Pałac jest podzielony na trzy skrzydła. Pierwsze z wejściem od frontu składa się z holu który wita gości przepięknym wnętrzem z zachowaniem oryginalnej stolarki. Autentyczne, bogato zdobione schody prowadzą na piętro do dziennej części pałacu .Na górze mieści się część mieszkalna. Część mieszkalna składa się z salonu przepięknie zdobionego autentyczną sztukaterią,odtworzoną z ogromną starannością,klimatycznym kominkiem podkreślającym niepowtarzalny charakter, jadalni,przestronnej sypialni z widokiem na park, kuchni urządzonej w stylu całego pałacu. Łączącej funkcjonalność z klasycznym stylem pałacu. Pokoju dziennego z przepięknie rzeźbionym piecem. Wygodnej , dużej łazienki .Całość doskonale zachowuje klimat z czasów świetności Pałacu. Każdy element został dotworzony z idealną precyzją. Meble , obrazy, żyrandole, elementy dekoracyjne zostały sprowadzone z kolekcjonerskich źródeł i doskonale oddają charakter i klimat. Jest to wyjątkowe miejsce dla osób szukających przepięknego wnętrza z duchem przeszłości. Doskonale zachowana świetność z dawnych lat, pomimo faktu,że po II wojnie światowej pałac pełnił role Spółdzielni Rolniczej.Obecni właściciele dołożyli ogromnych starań, żeby przywrócić świetność tego obiektu..
Lewe skrzydło z udzielnym wejściem i przepięknym gankiem to 100 m mieszkanie.Mimo zachowanie historycznego charakteru całego obiektu bardzo funkcjonalne, łączące klasykę z nowoczesnością. Przestronna , funkcjonalna kuchnia idealnie wkomponowana w klimatyczny charakter. Przepięknie zaaranżowana łazienka, pełniąca funkcje pokoju kąpielowego.Salon z kominkiem ,bardzo klimatyczny i nastrojowy, duża, wygodna sypialnia.Całość doskonale łączy funkcjonalność i wygodne z historycznym charakterem . Mieszkanie urządzone z ogromną dbałością o każdy szczegół. Bardzo komfortowe i funkcjonalne, łączące nowoczesność z tradycjonalnych charakterem. Prawe skrzydło Pałacu z autentyczną wieżą, która wewnątrz składa się z oddzielnych pokoi.W dużej części wyremontowane,Pomieszczenia do własnej aranżacji. Wymienione instalacje, przygotowane na potrzeby nowego właściciela.Każde z trzech skrzydeł Pałacu może pełnić oddzielną funkcję, ale dzięki zachowanym przejściom pozostać jedną całością.Nieruchomość dzięki przestronności i układowi pomieszczeń posiada bardzo wiele możliwości . Jest doskonałym połączenie części mieszkalnej z być może z funkcjonalną działalnością pozwalającą dzielić się radością z ludźmi szukającymi ciekawych i wyjątkowych miejsc.Idealny pensjonat, szkoła jeździecka, agroturystyka. Wszystko zależy od pomysłowości nowego właściciela. Do Pałacu przynależy idealnie zachowane stajnie, z przestronnymi boksami , siodlarnią z kominkiem .Przepiękne wnętrze . Dodatkową atrakcją jest kryta ujeżdżalnia .Za pałacem znajduję się 3,6 h park ze starodrzewem. Idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Other information

  • Materiał: Cegła
  • Typ okien: Drewniane (nowy typ)
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Park, Apteka, Bar, Przychodnia lekarska, Sklep, Kościół, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Ujęcie wody: Miejska, Studnia
  • Ciepła woda: Piec elektryczny
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Map

Contact

ANETTA RING

ANETTA RING

DYREKTOR ODDZIAŁU, DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
696909401
E-mail:
anettar@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.