Mogilno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 050 000 PLN
Powierzchnia
400 m2
Powierzchnia działki
4 950 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Inny
Numer oferty
12/7406/OOS

Opis nieruchomości

Kontakt Joanna 660 244 424
Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości pod Mogilnem usytuowanej na działce około 5000 m2. Działka jest ogrodzona metalowym płotem, z 2 bramami wjazdowymi, wyłożona kostką.
Na posesji znajdują się:
DOM - całkowicie wyremontowany i odnowiony, zbudowany z czerwonej cegły, ocieplony, z nową elewacją, na dachu blachodachówka.
Powierzchnia domu 80 m2, na której znajdują się: kuchnia z salonem, 2 sypialnie, łazienka, wiatrołap z werandą. W kuchni jest wejście do piwniczki oraz wejście na strych.W całym domu na podłogach położone są panele, są nowe okna i drzwi. Strych można zaadaptować na dodatkową powierzchnię mieszkalną.
HALA - o powierzchni 400 m2, to budynek po byłej masarni z częścią socjalną , zasilanie prądu do 250KW, ściany są wyłożone płytkami, maksymalna wysokość 5 m, istnieje możliwość adaptacji na dowolną działalność np. spożywczą.
WŁAŚCICIEL nieruchomości jest otwarty na wszelkie Państwa propozycje:
- podziału i osobnej sprzedaży domu i hali
- Wynajmu całej lub części nieruchomości
Zapraszam do zapoznania z ofertą, proszę dzwonić i umówić się prezentację Joanna 660 244 424
Nasze biuro pomaga bezpłatnie w załatwianiu formalności związanych z zakupem i uzyskaniem kredytu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

JOANNA SZARAPANOWSKA

JOANNA SZARAPANOWSKA

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Telefon:
660244424
Email:
joannas@nieruchomosci-apartament.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Joanna Erszkowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Joanna Erszkowicz z siedzibą przy Poznańska 27/1, 85-129 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres joannam@nieruchomosci-apartament.pl… czytaj więcej