Dąbrowa

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
900 m2
Powierzchnia działki
1 200 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
26/7406/OOS

Description of property

Kontakt Joanna 660 244 424
Przedstawiam ofertę sprzedaży dużego obiektu komercyjnego - 900 m2 - posadowionego na ogrodzonej działce 1200 m2 w Dąbrowie.
Obiekt to dawny lokal gastronomiczny mieszczący się w budynku z lat 90 - tych, zbudowanym z cegły i suporeksu. Budynek jest ocieplony, w obiekcie jest doprowadzony prąd, jest miejska woda i kanalizacja. Lokal jest do kapitalnego remontu.
Dobre usytuowanie nieruchomości przy drodze wylotowej ze wsi z dojazdem drogą asfaltową, a przede wszystkim bardzo duża powierzchnia lokalu stwarza ogromne możliwości dla inwestorów na zakup obiektu i przeznaczenie go na dowolną działalność komercyjną np: gastronomię, salę weselną, placówkę handlową, hotelową czy usługową.
Zwracam Państwa uwagę na korzystną cenę nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i spotkania z właścicielem obiektu, proszę dzwonić Joanna 660 244 424

Other information

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Map

Contact

JOANNA SZARAPANOWSKA

JOANNA SZARAPANOWSKA

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Phone:
660244424
E-mail:
joannas@nieruchomosci-apartament.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Joanna Erszkowicz for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.