Nieruchomości Apartament-cookie

Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności. Ok. zamknij

330 000 PLN
330 000 PLN

Przytulny dom blisko Bydgoszczy

Dom
Sprzedaż
Kruszyn Krajeński
330 000 PLN
4 125 PLN
80.0 m2
4
1000.0 m2
Kruszyn Krajeński
Wtórny
84922

Opis nieruchomości

Do sprzedaży nowoczesne domy wraz z działką w cenie w Kruszynie (niedaleko Osowej Góry). Aktualnie posiadamy do sprzedaży 3 kameralne budynki. Przewidywany koniec prac IX-XI 2017r., w zależności od wybranego wariantu wykończenia.
Kameralny dom jednorodzinny, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Pomimo swojej niewielkiej powierzchni daje wiele możliwości aranżacji wnętrza. Układ komunikacyjny od samego wejścia frontowego zapewnia bezpieczny i funkcjonalny porządek przestrzeni wewnętrznej domu. Na parterze zaprojektowano salon z aneksem kuchennym (z możliwością zainstalowania kominka) o pow. 30m2, łazienkę o pow. 5m2 i trzy sypialnie o pow. 10m2, 12m2 i 14m2 oraz kotłownię o pow. 4m2. Dodatkowo możliwość zagospodarowania nieużytkowego strychu do przechowywania rzadko wykorzystywanych przedmiotów.
Do budynku będą doprowadzone przyłącza elektryczne, wodociągowe, gazowe oraz instalacja kanalizacyjna – szambo – 10m3. Gmina ma w planach podłączenie nitki kanalizacji gminnej. Nieruchomość będzie ogrodzona, z bramą wjazdową, podjazd wybrukowany.
Dzięki nowoczesnej bryle domy są ekonomiczne i posiadają bardzo dobrą ochronę cieplną. Przy budowie zastosowano materiały sprawdzonych i markowych producentów (Drutex, Pruszyński, Solbet, Baumit, Szuwała, Knauf), potwierdzone dokumentami zakupu i bogatą dokumentacją fotograficzną wszystkich etapów budowy.
Użyto następujących materiałów:
Gazobeton 24cm + styropian 20cm.
Okna PCV – profil pięciokomorowy, szyba potrójna zespolona
Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe z ościeżnicą Termo
Na dachu blacha na rąbek
Tynk elewacyjny – silikonowy
Dom kompletnie wykończony na zewnątrz, przygotowany pod prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Ponadto w ramach ceny oferujemy bezpłatne porady architekta przy sprawach związanych z aranżacją wnętrza. Istnieje również możliwość oddania domu w stanie deweloperskim „plus”, obejmującym instalacje wewnętrzne (wod-kan, CO, elektryczne), prace murarskie, tynkarskie oraz malarskie w cenie 330 000zł. Ceny zawierają podatek VAT.
Budynki położone są w miejscowości Kruszyn, gmina Sicienko. Jednym z najważniejszych atutów tej inwestycji jest jej położenie, 3 km od granicy Bydgoszczy (Osowa Góra), a 2 km od wjazdu na obwodnicę Bydgoszczy. Wszystko to sprawia, że mieszkańcy mają szybki dostęp z różnych stron do miasta jak i efektywne połączenia na dalsze wyjazdy.
Lokalizacja jest niewątpliwym walorem nieruchomości, z jednej strony niedaleko głównego traktu komunikacyjnego, z drugiej w bliskim otoczeniu lasów i rezerwatu Kruszyn. W miejscowości znajdują się instytucje takie jak poczta, sklep, szkoła, restauracje, całodobowa stacja paliw. Bardzo dobry dojazd na Osową Górę, gdzie możemy znaleźć wiele sklepów: LIDL, Biedronka, Netto, PoloMarket, Rossman, zespół szkolno-przedszkolny, basen, Orlik, ośrodek zdrowia, siłownia i fitness.
Zapraszam!!!
Arletta Jakobsen 500450237

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Arletta Jakobsen

ul. Poznańska 27 lok. 1
85-129 Bydgoszcz
Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

330 000 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
Arletta Jakobsen
Kontakt telefoniczny
phone