Komfotowy dom 500 m2 pod Żninem.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 500 000 PLN, Pow. 500 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Bożejewiczki , Zjazdowa
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
909237
Powierzchnia działki:
1 500 m2
Cena za m2:
3 000 PLN
Kontakt Joanna 660 244 424Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży dużego, komfortowego domu położonego w Bożejewiczkach pod Żninem.Dom posadowiony na działce 1500m2, która jest ogrodzona i obsadzona drzewami, co sprawia, że posiadłość jest oazą ciszy i zieleni.Na parter wchodzimy przez duży hol urządzony ze smakiem do pięknego salonu z kominkiem i wyjściem 60- metrowy taras,są tu pokój wypoczynkowy, biuro, jadalnia,kuchnia i łazienka.Na piętrze jest hol z wyjściem na taras oraz sypialnie z garderobą, łazienki.Elewacja domu wykończona jest czerwonym klinkierem, daje to niespotykany efekt piękna nieruchomości. Dom może być ogrzewany gazem, olejem lub na ekogroszek.Dom ma nowe okna i rolety zewnętrzne.Wjazd i część działki jest wyłożona kostką brukową.Ta piękna nieruchomość czeka na Państwa umiejących docenić życie w tym luksusowym domu. Lokalizacja blisko drogi ekspresowej ułatwi szybki dojazd do Gniezna i Poznania. Zapraszam na spotkanie w Bożejewiczkach - Joanna Rozwiń opis

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail