NOWOCZESNY dom w Myślęcinku OKAZJA!!

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
650 000 PLN, Pow. 120 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
120 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Bydgoszcz Osielsko
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
895647
Powierzchnia działki:
400 m2
Cena za m2:
5416.67 PLN
Kontakt:
798 857 370
Mateusz Geszczyński

Na sprzedaż ATRAKCYJNY DOM w zabudowie bliźniaczej w miejscowości MYŚLĘCINEK. W pobliżu największy MIEJSKI PARK w Polsce!! - zaledwie kilkaset metrów od nieruchomości. Nowoczesna bryła budynku sprawia, że mimo, iż jest to bliźniak, stanowi dwa odrębne budynki i zapewnia dużą intymność mieszkańcom. Dom obecnie w trakcie budowy (etap fundamentów).
OKAZYJNA CENA. Możliwość kupna całości!!!

- Na działce znajdują się drzewa i krzewy, które tworzą niesamowity klimat!!
- Powierzchnia - 120 m2
- Dom w stylu NOWOCZESNEJ STODOŁY!!!
Parter:
- pokój dzienny z kuchnią
- łazienka
- pomieszczenie gospodarcze
- garaż
- wiatrołap
- korytarz
Poddasze:
- pokój nr. 1
- pokój nr. 2
- pokój nr. 3
- łazienka
- korytarz

Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim bez gładzi i ogrzewania!!!

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
798 857 370

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail