Dom blisko lasu

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
490 000 PLN, Pow. 150 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
150 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gąsawa
Liczba kondygnacji:
0
Numer oferty:
335020
Powierzchnia działki:
2 766 m2
Cena za m2:
3266.67 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, z możliwością zaadaptowania na dwa niezależne mieszkania., na działce o powierzchni 2776m2 blisko Gąsawy. Na powierzchnię mieszkalną składa się;                                            parter domu ( część piwniczna) - pokój, kuchnia i łazienka około 50m2.           
parter domu; trzy pokoje, kuchnia i dwie łazienki
W salonie znajduje się kominek, który w zimowe wieczory nadaje błogą atmosferę, takie momenty maja w sobie wiele magii. Natomiast resztę roku palenisko stanowi fantastyczną ozdobę kącika wypoczynkowego. Nieruchomość ogrzewana gazowo. Do nieruchomości przynależy duży taras i garaż. W pobliżu znajduje się las i jezioro. Zapraszam na prezentację.
Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail