Rezydencja z basenem

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 690 000 PLN, Pow. 375 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
375 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Wzgórze Partyzantów
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
186973
Powierzchnia działki:
1 271 m2
Cena za m2:
4506.67 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę zaoferować do sprzedaży niezwykłą willę położoną w prestiżowej dzielnicy w samym sercu
Jeleniej Góry - miasta, które od wieków nazywano „Perłą Karkonoszy”.
Obiekt pełnił funkcję Rezydencji przedstawicieli Niemieckiej Arystokracji zamieszkującej Jelenią Górę, dawniej Hirschberg do 1945 r. Po wojnie nieruchomość kilkukrotnie zmieniała właścicieli, ale jej urok pozwolił zachować dawne piękno. Obiekt trafił szczęśliwie w opiekuńcze ręce obecnej Właścicielki i do dziś stanowi ozdobę miasta, pełniąc jednocześnie funkcję willowego pensjonatu o wdzięcznej nazwie „Sonia”.

Położona blisko centrum miasta, willa pozostaje równocześnie ukryta w pobliżu lasu i parku miejskiego. Zaledwie 500m od rezydencji znajduje się znany Pałac Paulinum oraz najpopularniejsze obiekty kultury, w tym Teatru Cyprian Kamila Norwida i Muzeum Karkonoskie.

Willa zapewnia gościom niezwykle kameralny klimat, a ze względu na jej lokalizację stanowi miejsce do odpoczynku po niezwykłych atrakcjach pobliskiej „Doliny Pałaców i Ogrodów” oraz wycieczkach do kurortów Karpacza, Szklarskiej Poręby czy Świeradowa.

Bliskość do granic Niemieckiej i Czeskiej oraz aglomeracji Wrocławskiej i znanego portu lotniczego sprawia, że pobyt w gościnnych wnętrzach „Soni” stał się bardzo atrakcyjny dla gości przebywających w podróżach służbowych, delegacjach i wyjazdach zagranicznych.

Poszukujesz wspaniałej rezydencji dla swojej rodziny? A może ekskluzywnej siedziby dla firmy lub po prostu doskonałej inwestycji? Skorzystaj z oferty kupna tej nieruchomości - naprawdę warto!
Możliwość zakupu na firmę FV VAT.
Rok budowy 1910, działka o pow. 1271 m2, powierzchnia mieszkalna budynku 376 m2, powierzchnia garaży 60 m2.
Ogrzewanie gazowe,nowe instalacje

UKŁAD BUDYNKU

piwnice zagospodarowane
przyziemie: samodzielne mieszkanie w suterenie - pokój, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Stan po remoncie kapitalnym, pełne wyposażenie -38,9m2.
parter:
-wiatrołap, klatka schodowa, zejście do piwnicy
-przestronny salon z częścią jadalnianą wypoczynkową oraz wyjściem do ogrodu (taras)
-kuchnia
-łazienka
-gabinet, sypialnia z łazienką
1 piętro :
-2 sypialnie z łazienkami z prysznicem
-1 duża sypialnia z kominkiem, łazienka z wanną z hydromasażem
2 piętro :
-strychowy, wysoki przestronny apartament z aneksem kuchennym i łazienką.

Dwa wolnostojące garaże z wjazdem bezpośrednio z ulicy przed frontem budynku - 60m2

W ogrodzie pełnowymiarowy basen zewnętrzny, liczne nasadzenia, piękny starodrzew wokół budynku. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu i części parkowej. Istnieje możliwość powiększenia działki lub rozbudowy budynku.

Zapraszam na prezentację Izabela

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail