Kamienica w centrum Jeleniej Góry

Dom (Kamienica) na sprzedaż
1 400 000 PLN, Pow. 320 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
320 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Józefa Piłsudskiego
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
953585
Cena za m2:
4 375 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż kamienicy o powierzchni 320 mkw usytuowanej w centrum Jeleniej Góry.

W pobliżu rozbudowana infrastruktura handlowo- usługowa, sklepy, apteka, centrum medyczne, kościół, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej, liczne restauracje, Urząd Miasta, teatr. Wspaniałe połączenie z każdą częścią miasta.

Kamienica dwupiętrowa wyremontowana może być wspaniałą inwestycją z mieszkaniami do wynajęcia lub pod lokale usługowe.
Budynek posiada dwa niezależne wejścia oraz parking przy budynku.
Ogrzewanie z sieci ciepłowniczej.


 Zapraszam na prezentację Izabela


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail