Pensjonat w górach

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 450 000 PLN, Pow. 600 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
600 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Karpacz
Rok budowy:
1984
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
515345
Powierzchnia działki:
1 200 m2
Cena za m2:
2416.67 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż dochodowego pensjonatu o powierzchni 600 mkw usytuowanego na działce 1200 mkw w cichej zielonej części Karpacza zaledwie 300 m od centrum.
Nieruchomość znajduje się na wysokości 750 m n.p.m. W pobliżu stacja narciarska Winterpol, skocznia narciarska Orlinek, kompleks narciarski Kopa. Idealne miejsce dla entuzjastów białego szaleństwa.
Oprócz odpoczynku w górach i narciarstwa, Karpacz gwarantuje dużo innych ciekawostek - najbardziej znana to Świątynia Wang z XII wieku,  jest to drewniana budowla zbudowana bez użycia gwoździ, przeniesiona z miasteczka Vang w Norwegii. Dla turystów czekają tu także inne atrakcje turystyczne, Śnieżka, Czarna Góra, Jeleniec, Czoło, Stacja Narciarska Pod Wangiem, Punkt Grawitacyjny, Wodospad Dziki i wiele szlaków spacerowych. Karpacz przyciąga turystów o każdej porze roku.
Ze względu na swoje położenie nieruchomość będzie wspaniałą inwestycją.
Niewielkim kosztem pensjonat może zostać przerobiony na apartamentowiec, istnieje możliwość stworzenia 12 apartamentów inwestycyjnych.
Budynek pod koniec lat 90 przeszedł gruntowny remont, został wtedy powiększony o 200 m powierzchni użytkowej.

Ogrzewanie gazowe.

Zapraszam na prezentacje Izabela
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail