Komfortowa willa na sprzedaż w Koronowie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 200 000 PLN, Pow. 370 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
370 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Koronowo
Rok budowy:
2011
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
258990
Powierzchnia działki:
1 847 m2
Cena za m2:
3243.24 PLN
Komfortowy i bardzo przestronny dom, położony w Koronowie. Powierzchnia całkowita domu to blisko 370m2 na trzech kondygnacjach. W piwnicy znajduje się kotłownia peletowa oraz 3 pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 77 m2. Na parterze: salon 38m2, kuchnię z jadalnią 17,5m2, wiatrołatp 3m2, wc 3m2 oraz dodatkowe mieszkanie gospodarcze o powierzchni 5m2 z wejściem z korytarza.Na półpiętrze znajduje się sypialnia o powierzchni 18m2 z łazienką ( 4,3m2) i garderobą. Na piętrze: trzy pokoje o powierzchni 14-17 m2 oraz duża przestronna łazienka - 7m2. Nad całością znajduje się strych o powierzchni 10m2. Dom wybudowany według adaptowanego projektu AMBROZJA II, jest niepowtarzalny a bryła łączy w sobie cechy tradycyjnego domu połączonego z nowoczesnym designem. Całość wykończona w wysokim standardzie, przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Dach pokryty wysokiej jakości dachówką ceramiczną, obróbki dachowe wykonane z miedzi, instalacja C.O. również w miedzi, ogrzewanie podłogowe w kuchni, salonie oraz łazienkach, kuchnia z meblami wykonanym indywidualnie, taras wyłożony klinkierem. Garaż w bryle budynku dwu - stanowiskowy o powierzchni blisko 37 m2. Przygotowano wyjście na telewizję satelitarną, internet radiowy oraz podejścia pod panele słoneczne do ogrzewania c.w.u., ściany pustak ceramiczny + ocieplenie 15cm. Działka, na której posadowiony jest budynek ma powierzchnię 1847m2, zagospodarowana m.in. w liczne nasadzenia, wolno stający garaż. Ogród wyposażony w instalację do automatycznego podlewania z własnej studni.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail