Dom 81m2 z dużą działką pod Wrocławiem

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
698 700 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 81 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Krzyków
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 787603
  • Powierzchnia działki : 715 m2
  • Cena za m2 : 8625.93 PLN

Michał 570 325 050
Do sprzedaży dom jednorodzinny w Krzykowie, kilka km od Wrocławia

Dom w stanie deweloperskim, do zamieszkania lub pod inwestycję. Ściany i sufit otynkowane na mokro i ocieplone styropianem (20cm), ściany działowe z cegły, dachówka ceramiczna. W całym domu poprowadzone jest ogrzewanie podłogowe a ciepłą wodę zapewnia nowoczesny, dwufunkcyjny piec gazowy Viessmann.

Układ otwarty, przestronny, słoneczny, duże okna tarasowe z wyjściem na ogród. Pokój dzienny z otwartą kuchnią, trzy sypialnie i dwie łazienki. Okna z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektronicznie i przez Wi-Fi.

Lokalizacja dobrze skomunikowana, dojazd do Centrum Wrocławia zajmuje mniej niż pół godziny. W pobliżu szkoła, sklepy spożywcze, lokale usługowe i dużo zieleni wokół.

Zapraszam na prezentację.

Więcej ofert na naszej stornie internetowej. Korzystając z naszych usług zapewniamy m.in.:
- bezpłatną promocję nieruchomości na portalach ogłoszeniowych i stronie internetowej
- poprowadzenie transakcji od momentu prezentacji nieruchomości do przekazania kluczy nowemu nabywcy
- pomoc w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji
- współpracę z rzeczoznawcami i notariuszami
- bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.