Dom z dużym ogrodem.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
610 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 270 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Nakło nad Notecią
  • Rok budowy : 2005
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 762108
  • Powierzchnia działki : 3 745 m2
  • Cena za m2 : 2259.26 PLN

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu  z basenem krytym oraz domkiem dla gości, położonego w uroczym miejscu!

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 3745 m2 o nieregularnym kształcie. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej parteru ok. 175 m2, garaż jednostanowiskowy znajdujący się w bryle budynku ok. 32m2,  poddasze to ok. 120 m2. Parter domu stanowi salon , jadalnia, kuchnia, łazienka, klatka schodowa oraz obszerny wiatrołap. 
Na piętrze znajdują się sypialnie a także łazienka i toaleta.
 

Domek rekreacyjny stanowi zabudowę wolnostojącą o powierzchni ok 75 m2. Składa się z kilku pomieszczeń, z czego największy posiada grill/kominek, pozostałe to toaleta i łazienka oraz kotłownia i sauna.
Każdy z budynków ma niezależne ogrzewanie!

Na uwagę zasługuje również basen  zewnętrzny, kryty rozsuwaną kopułą.

Działka graniczy  z linią brzegową Noteci, co wpływa na niesamowity klimat miejsca.
Istnieje możliwość dokupienia działek otaczających nieruchomość. Są to trzy działki o łącznej powierzchni : 3119 m2
Serdecznie zapraszam do kontaktu: 536 366 898
Służymy profesjonalną pomocą w złożonych transakcjach , negocjacjach a także opcjonalnie w kredytach! Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.