Dom blisko jeziora w Rogowie - okazja

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
260 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 180 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Rogowo , Powstańców Wielkopolskich
  • Rok budowy : 1989
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 559844
  • Powierzchnia działki : 300 m2
  • Cena za m2 : 1444.44 PLN

Kontakt Darek tel. 798-857-383.

TYLKO  W  NASZYM  BIURZE.

Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży domu dwurodzinnego w Rogowie, powiat żniński o powierzchni około 150m2, na działce o powierzchni 300m2. Budynki mieszkalne stanowią w sumie dwa odrębne mieszkania posiadające własne wejścia.

Budynek piętrowy  jest podpiwniczony (piwnica 30m2 z kotłownią). Na jego  powierzchnię mieszkalną składają się: 3 pokoje, kuchnia , łazienka, korytarz, klatka schodowa

Parter:
- pokój dzienny - 31m2,
- kuchnia - 8,4m2,
- korytarz - 2,4m2,
- łazienka - 5,6m2
- klatka schodowa - 5m2

Piętro:
- pokój - 31m2,
- pokój - 14m2

Budynek parterowy:
- pokój - 15m2,
- pokój - 15m2,
- kuchnia - 7m2,
- łazienka - 4m2,
- korytarz 3m2,

Budynki posiadają okna PCV i drewniane, na podłogach w pokojach częściowo wykładzina, a w kuchni i korytarzu płytki ceramiczne. W pokojach na piętrze budynku pozostały do wykończenia podłogi i praktycznie całość łazienki. Pozostałe pomieszczenia są na bieżąco użytkowane i wymagają odnowienia według własnego pomysłu. Dom jest ogrzewany piecem węglowym c.o. Instalacja c.o. nowszego typu. Do nieruchomości przynależy strych nad częścią parterową i 2 budynki gospodarcze o powierzchni 22m2.
Działka obsadzona drzewami owocowymi i krzewami ozdobnymi. Ogrodzenie od ulicy wykonane z cegły klinkierowej i elementów  metalowych, a od strony innej posesji siatką ogrodzeniową.
Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica, przy głównym rynku. Do jeziora rogowskiego  około 200m. Nowo  wybudowana trasa S5 zapewnia bardzo dobre połączenie drogowe ze Żninem, Gnieznem, Poznaniem, itd.  Dostępność do uzgodnienia.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.