Top Lokalizacja/Ogród/Garaż

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 689 000 PLN , Pow. 141 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
141 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Wrocław Krzyki
Rok budowy:
1975
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
269757
Powierzchnia działki:
791 m2
Cena za m2:
11 979 PLN
Opiekun oferty
Agnieszka
797231625

Dom wzniesiony został na początku lat ’70. Wybudowany z CEGŁY! dzięki czemu łatwo uzyskać w nim komfort termiczny zarówno zimą, jak i latem. 

Nieruchomość  o powierzchni 141 m2 znajduje się na osiedlu Ołtaszyn. Położony jest na spokojne ulicy oddalonej od miejskiego zgiełku wśród zabudowy składającej się wyłącznie z domów jednorodzinnych.
Działkę o powierzchni niespełna 800 m2 wypełnia w większości zaciszny ogród.
Dom posiada drewniane parkiety, drewniane okna, ogrzewanie gazowe. Został w całości ocieplony, a dach został zakonserwowany w sierpniu 2020 roku.

Dodatkowym walorem domu jest pomieszczenie znajdujące się na poziomie garażu i piwnicy z doprowadzonymi mediami i osobnym wejściem od ogrodu dające możliwość stworzenia domowego biura.Propozycja na gotowy biznes po dokonaniu odpowiednich prac. Może posłużyć jako inwestycja przeznaczona pod wynajem, mały hostel.

Nieruchomość  posiada wysoki parter i piętro, dwie kuchnie, dwie łazienki, 6 pokoi, dwa balkony od strony ogrodu, piwnicę i garaż.
Lokal nadaje się do remontu lub odświeżenia.

Zapraszam
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail