Top Lokalizacja/Ogród/Garaż

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 326 500 PLN, Pow. 141 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
141 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Wrocław Krzyki
Rok budowy:
1975
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
269757
Powierzchnia działki:
791 m2
Cena za m2:
16 500 PLN
Opiekun oferty
Agnieszka
797231625

Dom wzniesiony został na początku lat ’70. Wybudowany z CEGŁY! dzięki czemu łatwo uzyskać w nim komfort termiczny zarówno zimą, jak i latem. 

Nieruchomość  o powierzchni 141 m2 znajduje się na osiedlu Ołtaszyn. Położony jest na spokojne ulicy oddalonej od miejskiego zgiełku wśród zabudowy składającej się wyłącznie z domów jednorodzinnych.
Działkę o powierzchni niespełna 800 m2 wypełnia w większości zaciszny ogród.
Dom posiada drewniane parkiety, drewniane okna, ogrzewanie gazowe. Został w całości ocieplony, a dach został zakonserwowany w sierpniu 2020 roku.

Dodatkowym walorem domu jest pomieszczenie znajdujące się na poziomie garażu i piwnicy z doprowadzonymi mediami i osobnym wejściem od ogrodu dające możliwość stworzenia domowego biura.Propozycja na gotowy biznes po dokonaniu odpowiednich prac. Może posłużyć jako inwestycja przeznaczona pod wynajem, mały hostel.

Nieruchomość  posiada wysoki parter i piętro, dwie kuchnie, dwie łazienki, 6 pokoi, dwa balkony od strony ogrodu, piwnicę i garaż.
Lokal nadaje się do remontu lub odświeżenia.

Zapraszam
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail