DOM NAD STRUMYKIEM

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż
1 250 000 PLN, Pow. 164 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
164 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Wrocław Stabłowice , Sadownicza
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
932558
Cena za m2:
7621.95 PLN
Aneta 696909401
Polecam klimatyczny dom z ogródkiem. Nieduży ale bardzo zadbany ogród z oczkiem wodnym i strumykiem. Parter: 40m przestronny salon z wyjściem na taras. Półotwarta kuchnia meble w zabudowie z litego drewna, sprzęt AGD ,gabinet-sypia, łazienka. Piętro pokój kąpielowy i trzy sypialnie. Dom ocieplony od wewnątrz jak i zewnątrz.
Ogrzewanie gazowe oraz kominek z rozprowadzeniem ciepła do wszystkich pomieszczeń .W łazience , przedpokoju i kuchni ogrzewanie podłogowe. Dom dodatkowo posiada własne ujęcie wody. Idealne miejsce dla rodziny. Cisza, spokój w pobliżu miejsca spacerowe.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail