Nowoczesny dom

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
799 000 PLN, Pow. 159 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
159 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Złotniki Kujawskie
Rok budowy:
2020
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
977361
Powierzchnia działki:
2 800 m2
Cena za m2:
5025.16 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przestawiam Państwu ofertę sprzedaży domu parterowego  (projekt domu TK 28L), na działce o powierzchni 2800m2, przy granicy Złotnik Kujawskich. Na powierzchnię mieszkalną składa się; salon- wyjście na taras  z aneksem kuchennym, trzy pokoje, łazienka, wc, garderoba i kotłownia.Nieruchomość wyposażona jest w rolety zewnętrzne elektryczne sterowane na pilota, instalacja alarmowa, instalacja odkurzacza centralnego, stacja uzdatniania wody, rekuperacja. Wszystkie pokoje wykończone, na podłogach panele i płytki, w salonie deska barlinecka. Kuchnia zostanie wyposażona w meble i sprzęt AGD lodówka, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka i płyta indukcyjna. Dom ogrzewany pompą ciepła, na dachu zamontowane panele słoneczne, ocieplony styropianem o grubości 20cm. Oferta godna polecenia.
Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail