Działka budowlana - Nadwiślański Park Krajobrazowy

Działka (Budowlana) na sprzedaż
310 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 800 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Fordon
  • Numer oferty : 973573
  • Cena za m2 : 172.22 PLN

Oferta w naszym biurze to działka budowlana o pow. ok 1800 m.
Obecnie została wydana prawomocna decyzja, zgoda na budowę na dom jednorodzinny, parterowy - Projekt Madera.
wydane zostały warunki na przyłącze wodociągów oraz energii.
Wykonano również odwiert na przyszłą studnię.
Działka zlokalizowana w urokliwej, cichej dzielnicy, niedaleko lasu, na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na piękne, nadwiślańskie tereny.

Dla miłośników obcowania z przyrodą, mimo, że jeszcze w mieście!

Zapraszam na prezentację.
Joanna Kozar-Kriger tel. 798 857 382

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.