DZIAŁKA BUDOWLANA 1850M2 PRZY LESIE !! SMUKAŁA !!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
309 999 PLN, Pow. 1 850 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 850 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Bydgoszcz
Numer oferty:
867668
Cena za m2:
167.57 PLN
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA 1850M2 SMUKAŁA  !!!


Oferta dla osób szukających spokojnego miejsca z dala od zgiełku miasta. Ulica przy której znajduje się działka jest ślepa, nie ma ruchu pojazdów, bardzo spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie łąki i lasu. Działka podniesiona około 1 m, utwardzona. Na działce znajduje się prąd, kanalizacja i woda ma zostać podciągnięta przez miasto.

Dla działki zostały wydane szczegółowe warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Istnieje możliwość ogrodzenia słupki ocynk i siatka.


Zapraszam na prezentacje
Aleksandra Hubińska
Biuro Nieruchomości ApartamentPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail