Działki usługowo-mieszkaniowe w Chełmży

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
87 000 PLN, Pow. 1 279 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 279 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Chełmża
Numer oferty:
215756
Cena za m2:
68.02 PLN

W sprzedaży działki o powierzchniach 1279m2 oraz 1470m2 znajdujące się w Chełmży.  Położone około 3 km od głównej drogi nr.91 i około 1km od centrum miasta.
Jest to teren o przeznaczeniu usługowym, lecz  dopuszcza się funkcję usługowo-mieszkaniową. 
Dostępne media to gaz, woda miejska oraz prąd - skrzynka z prądem już została postawiona przy działkach. Należy wykonać własną oczyszczalnie ścieków.
Dojazd do działek odbywa się drogą utwardzoną gruntową około 300m od głównej ulicy.
W okolicy znajdują się zabudowania usługowe oraz domy jednorodzinne.

Zapraszam na prezentację:
Adam Pyzik
797 230 948
Specjalista ds. NieruchomościPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail