Działka budowlana, idealna! RZEKA LAS, dobra cena

Działka (Budowlana) na sprzedaż
70 000 PLN , Pow. 1 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dolnik
Numer oferty:
209605
Cena za m2:
50 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Wiesława Odor
Tel: 508-332-248

Przedstawiam atrakcyjne działki budowlane z gotowymi warunkami zabudowy na sprzedaż we wsi Dolnik. Działki są niezabudowane, o powierzchni: 
1. - 1415 m- cena 70.750 PLN
2. - 1400 m- cena 70.000 PLN
3. - 1570 m- cena 78.500 PLN
4. - 1400 m- cena 70.000 PLN
przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Działki znajdują się w urokliwej i bardzo spokojnej części wsi, z dostępem do rzeki Głomii. Okolica wyjątkowo malownicza, z otwartą przestrzenią, ale też w części otulona lasami, ze zróżnicowanym terenem schodzącym do rzeki, co w naturalny sposób urzeka bliskością fauny i flory. Przez całą okolicę prowadzą szlaki spacerowe.  Jest to wymarzone miejsce do zamieszkania, albo inwestycja na przyszłość.

Działki zlokalizowane są w granicach obszaru wiejskiego, dojazd drogą gruntową do drogi gminnej. W niedużej odległości znajduje się sklep, przystanek autobusowy, przedszkole i całoroczny plac integracyjny. Okolica jest dobrze skomunikowana, miejscowość przecina droga krajowa, niedaleko przebiega linia kolejowa  Tczew - Kostrzyn. Do miasta Krajenka odległość wynosi 5 km, do miasta powiatowego Złotów - 15 km.

Dolnik jest wsią położoną w województwie wielkopolskim, w powiecie złotowskim, gminie Krajenka i ma przed sobą ciekawe perspektywy, ponieważ coraz więcej osób interesuje się tymi stronami. Dolnik posiada swoje atuty - dobre położenie i piękne otoczenie. Uroku dodają zdrowe lasy i rzeka, idealnie harmonizujące z całym terenem Krajny.

!!! Zapraszam na prezentację !!!

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail