Duża działka 2914m2 w Dziemionna 20min.od Bydg.

Działka (Budowlana) na sprzedaż
175 000 PLN, Pow. 2 914 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 914 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dziemionna
Numer oferty:
472500
Cena za m2:
60.05 PLN
Zapraszam!!!Duża działka 2914 m2 w gminie Nowa Wieś Wielka 20min. od Bydgoszczy .
Bardzo atrakcyjny grunt budowlany położony blisko drogi , z dostępem do kanalizacji ,
wody , prąd w drodze . Świetna lokalizacja blisko jeziora 10min. od Brzozy oraz Prądocina .

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail