Działka ROD 411m2 [Gdańsk Przeróbka]

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
69 000 PLN, Pow. 411 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
411 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Przeróbka
Numer oferty:
990371
Cena za m2:
167.88 PLN
Kupujący nie płaci prowizji!!!

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki o pow. 411m2 na ROD im. Tadeusza Kościuszki w Gdańsku

Na działce znajduje się piękny, drewniany domek o pow. 25m2. Został postawiony w 2018 roku. Składa się z głównego pomieszczenia z aneksem kuchennym. W środku została położona nowa instalacja elektryczna. Domek w pełni zaimpregnowany. Na wyposażeniu zostają najpotrzebniejsze meble m.in. kanpa, stół, szafa oraz meble kuchenne. 
Za domkiem znajduje się pomieszczenie na toaletę turystyczną lub ewentualne szambo. 

Działka w większości jest pokryta trawą. W rogu znajduje się warzywniak, natomiast obok zostały posadzone różne drzewa owocowe m.in. jabłonie czy czereśnie. Dodatkowym atutem działki jest drewniana altana grillowa wraz z murowanym grillem oraz wędzarnią. Jest to świetne miejsce do wypoczynku mieszczące aż 12 osób!

Na podwórku znajduje się również pomieszczenie gospodarcze na narzędzia ogrodowe. 

Dodatkowe informacje:
-Woda - całorocznie
-Prąd- całorocznie
-Ogrodzenie- siatka
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail