BRĘTOWO - DZIAŁKA INWESTYCYJNA

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
1 230 000 PLN , Pow. 1 735 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 735 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz , Juliusza Słowackiego
Numer oferty:
566062
Cena za m2:
709 PLN
Na sprzedaż działka inwestycyjna (usługowo - budowlana), w doskonałej lokalizacji - w Gdańsku Brętowo, blisko Wrzeszcza oraz obwodnicy.

Powierzchnia 1 735 m²,
Typ działki: pod inwestycję.

Działka idealna pod budowę budynku usługowego z częścią biurową lub mieszkalną.
Nieruchomość jest doskonale widoczna z drogi, co jest doskonałym walorem reklamowym.
Wjazd na działkę od głównej ulicy.
Teren posiada przyłącza.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!

Numer oferty w biurze: 566062
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.Przed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Nieprawidłowy adres E-mail