Działka budowlana 1124m2

Działka (Budowlana) na sprzedaż
80 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 124 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Gorzeń
  • Numer oferty : 403322
  • Cena za m2 : 71.17 PLN

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki budowlanej!

Nieruchomość o powierzchni 1124 m2 (przybliżone wymiary działki to 22m x 51m). Teren płaski w kształcie prostokąta. 

W drodze tuż przy działce prąd , woda oddalona o niespełna 20 m. Dojazd drogą gruntową - utwardzoną jedyne 150 m; dalej prowadzi droga asfaltowa.

Otoczenie niezwykle urokliwe : lasy, łąki oraz zabudowy jednorodzinne. 

Jest to doskonale zlokalizowane miejsce do życia poza miastem. Łochowo oddalone o jedyne 6 km , sprawny i szybki dojazd do Bydgoszczy oraz jej obwodnicy. 
W sprzedaży 3 działki o podobnych parametrach.

Zapraszam do kontaktu! 536-366-898


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.