Duża działka obok lasu i jeziora!

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
109 000 PLN, Pow. 2 516 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 516 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Izdebno
Numer oferty:
251025
Cena za m2:
43.32 PLN
Piękna zadbana działka z dala od zgiełku miasta!

Działka ogrodzona,  kształt prostokątu o wymiarach 25mx100m.

Jeśli szukasz oazy spokoju i miejsca do odpoczynku to jest to idealne  miejsce.
Jezioro na wyciągnięcie ręki! Cudowny klimat!

Zapraszam na prezentację  Ania 696-909-514

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail