Tylko u NAS! Okazja

Działka (Budowlana) na sprzedaż
99 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 921 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Kobylarnia
  • Numer oferty : 896795
  • Cena za m2 : 107.49 PLN

Działka pod zabudowę! Kobylarnia! Spokojna lokalizacja!

Na sprzedaż ładnie położona działka o powierzchni 921m2 w miejscowości Kobylarnia gmina Nowa Wieś Wielka.
Teren płaski, dojazd drogą utwardzoną. Media: woda, prąd w drodze. Obowiązuje Plan zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszam na prezentacje.
Agnieszka tel 602619515

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.