Urokliwa działka z cudnym stawem

Działka (Rolna) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 20 576 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Kościerzyna
  • Numer oferty : 291479
  • Cena za m2 : 23.13 PLN

NISKA CENA!

Szukasz ciszy i spokoju? Marzy Ci się duża działka wśród natury? Szukasz możliwości zainwestowania w nieruchomości? Masz pomysł na własny biznes związany z oczkiem wodnym? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż działka rolna zaledwie 10 km od Kościerzyny. Położona w przepięknym miejscu z dostępem do dwóch dróg krajowych. W bliskiej odległości droga wiodąca bezpośrednio na największe i najpopularniejsze jezioro na Kaszubach.

Z działką ściśle związany jest wątek wodny. Leży ona zaledwie 4 min drogi samochodem do dwóch pięknych jezior: Gatno oraz Hutowe. W bezpośrednim sąsiedztwie rzeka Wierzyca, a na samej działce zachwycające oczko wodne.

Posiadłość ma nieregularny kształt, a ukształtowanie terenu jest płaskie, z dostępem do dwóch prywatnych dróg prowadzących do jezdni asfaltowych. Dobra komunikacja i brak kłopotów z dojazdem to kolejny atut tejże nieruchomości. W pobliżu wszelkie dostępne media.

W tym przypadku położenie jest wręcz wymarzone. Spokój, natura i brak uciążliwych sąsiadów. Bliskość Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, co wiąże się z nietuzinkową i niezwykłą scenerią. A na domiar świetny właściciel, który swoją osobą umila każde spotkanie i w sposób niekonfliktowy doprowadzi transakcję do końca.

Nie wahaj się ani chwili dłużej i umów się na prezentację, póki jest jeszcze szansa!

Dawid Kleinschmidt Nieruchomości - Apartament
tel: 733-855-050
Numer oferty w biurze: 291479

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.